Asfalt Olmadık Yol Kalmayacak

37824410_2149276895349910_1921004512038879232_n27 Temmuz Cuma Akşamı Kanal 3 televizyonundaki İşte Başkan programına katılan Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kaycan 4,5 yıllık hizmetlerini ve önümüzdeki dönemle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
4,5 yılda bir önceki döneme göre 30 kat daha fazla asfalt çalışması yaptıklarını, Eylül 2018 itibariyle de, Doğalgaz geçmiş olan tüm yolların asfaltanın yapılacağını ifade etti.
Şehitler Caddesi (Emirdağ Cd.)indeki yol çalışmalarının biraz uzun sürdüğünü fakat, asfalt çalışmaları tamamlanınca büyük beğeni topladığını belirtti. Horan Park’taki çalışmalar ve Heybeli Termal’de Kırkgöz Villaları ve Aqua Park’ın da vatandaşlar tarafından beğenildiğini belirtti.
ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM TEKRAR ADAYIM
31 Mart 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde vatandaşların teveccühü ile AK Parti’den tekrar aday olmayı düşündüğünü belirtti.
ELEKTRİKLER YER ALTINA ALINACAK
İlçemizde yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili firma ile görüşmelerin devam ettiğini, küçük bir kamulaştırma sorunun yaşandığını, 2023 yılına kadar hem elektriklerin yer altına alınacağını, hem de elektrik kesintilerinin sona ereceğini ifade etti.
ÇARŞI PROJESİ NİSAN 2019’DA
Çarşı Projesiyle ilgili bir soruyu cevaplayan Kayacan; Nasip olur tekrar aday olursam Nisan 2019’da Çarşı Projesine hemen başlayacağını ve hedeflerinin 2023’te tamamlamak olduğunu belirtti. Bu konuda tüm izinlerin alındığını, kaynak ve uygulama ile ilgili de a,b, ve c planlarının hazır olduğunu ifade etti. Ayrıca 50 bin m²’lik çarşı merkezinde Millet Parkı oluşturacaklarını belirtti.
HEYBELİ’DEKİ ESKİ VİLLALAR YENİLENECEK
Heybeli Termal’de bulunan eski villaların (300,400,500,600 evler) yıkılarak yeniden yapılması için tüm hazırlıkları tamamladıklarını bu villaların kullanım ömrünü doldurduğunu, yıkılarak tekrar yapılacağını ve tekrar göreve gelmek nasip olursa, 2 yıl içerisinde 2-3 aylık bir çalışmayla bitirileceğini belirtti.

Asfalt Olmadık Yol Kalmayacak” üzerine bir yorum

  1. asfalt çalışmaları güzel fakat her yüz metrede bir yapılmış kasisler can yakıyor kasislerden dolayı ara sıra geldiğim ilçeye gelmek istemiyorum aracımız ilçede perişan oluyor yeni yapılan prestij caddeside kasislerle ne zaman bozulacak merakla bekliyoruz

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.