EĞİTİM BİRSEN’DE NEFESLER TUTULDU

8

İbrahim BADAK ve Lütfi SIKI’nın yarıştığı Eğitim Bir-Sen sendika seçimlerinde nefesler tutuldu. Oldukça çekişmeli geçen seçimler 7 Ekim 2018 Pazar günü Bolvadin Fatih Sultan Mehmet İlkokulunda yapılacak.

Aynı dünya görüşü içerisinde olan meslektaşlar arasında gerçekleşecek seçimlerin öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize katkı sağlayacak bir sonucun çıkmasını temenni ediyoruz.

 

İBRAHİM BADAK GAZETEMİZE BİR AÇIKLAMA GÖNDERDİ.

Yaklaşan seçimlerin öncelikle ilçemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Görevi devraldığımız gün 187 üyemiz varken sendika üyelerimizin sayısını 446’ya taşıyarak hem bir rekora imza attık hem de güçlü olmanın ve birlikte olmanın ne denli önemli olduğunu açıkça ispatladık. Üyelerimizle, birlikte büyüdük, beraber yol aldık; gayretle ve fedakârca çalıştık ve şükürler olsun ki bugünlere ulaştık. Üyelerimizin dertleriyle dertlenerek onlarla hemhal olarak kardeşliğin meyvesini tattık. Geçtiğimiz dört yıllık süreçte üyelerimiz için pek çok hizmete imza attık. İlçede yapılan her faaliyette başı çekmeye, örnek olamaya gayret ettik. Tertip ettiğimiz her organizasyonda üyelerimizin hemen hepsinin bizlerle birlikte olduğunu ve dava ahlakıyla memlekete katkı sağlamak için ciddiyetle ve gayretle çalıştığını gördük. Marifet iltifata tabidir, bunu iyi biliyoruz. Arkadaşlarımızın sandığa gelerek, bizi sandıkta lütuflandıracağını da çok iyi biliyoruz. Bütün sendika üyelerimize yakışan bu yarışta dava ahlakına zarar verecek tutumda bulunmaktan kaçınmaktır. Seçimlerin ilçemize hayırlar getirmesi en büyük temennimizdir. Rabbim birliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin. BİZBİRLİKTEGÜÇLÜYÜZ

 

DEĞİŞİME AZ KALDI DİYEN; LÜTFİ SIKI GAZETEMİZE YAPTIĞI AÇIKLAMADA

 

Eğitim Bir-Sen Bolvadin Temsilci Adayı Lütfü SIKI, dinamik ve tecrübeli ekibiyle dikkati çekiyor. İlçemiz eğitiminde değişimin önünü açan SIKI ve Ekibi, eğitim camiasında bir umut ışığı olarak görülüyor. Halkımız ve esnafımızın da gönlünde taht kuran ekibe karşı destek her geçen gün çığ gibi büyüyor. SIKI ve ekibi tanıtım amaçlı okul ziyaretlerine de devam ediyor. Gerek proje anlamında gerekse ekibinde yer alacak idareci ve öğretmenlerin tanıtımı amacıyla yapılan okul ziyaretlerinde ilgi oldukça büyük görünüyor.
Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilciliğine aday olan Kırkgöz Anaokulu Müdürü Lütfi SIKI’nın yönetim kurulu ekibinde yer alan idareci ve öğretmenler: LÜTFİ SIKI (Kırkgöz Anaokulu Müdürü), NADİR HELVACI (Bolvadin Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü), MÜSLÜM YILMAZ (Derekarabağ İlköğretim Kurumu Müdürü), EBUBEKİR ERYILMAZ (Hacı Ali-Meryem Birdane Ortaokulu Müdürü), İBRAHİM DOVAN (Mustafa-Keziban Bayramer İlkokulu Sınıf Öğretmeni), SEDA ÖZSOY (Kırkgöz Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni), SULTAN PEKTAŞ (Alparslan İlkokulu Sınıf Öğretmeni)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.